Już niedługo nadejdzie lato, a razem z nim rozpocznie się sezon na festiwale muzyczne. W 2019 roku będziemy mieli do wyboru naprawdę ciekawe wydarzenia na otwartym powietrzu i nie tylko… . Jeżeli chcecie wybrać się na te największe, najwyższy czas rozejrzeć się za biletami!!!

[post będzie aktualizowany – kilka festiwali nie ma jeszcze określonych dat]

2. AUDIORIVER FESTIVAL

Płock, 26 – 28 lipca 2019 | Kup bilety | www.audioriver.pl

Trzydniowy festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę. W ciągu 14 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już setki tysięcy fanów z Polski i Europy, a ostatnia edycja zgromadziła na plaży ok. 30 tys. osób.

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce, który od 2006 roku przyciąga do Płocka wielotysięczną publiczność. Wydarzenie charakteryzuje się nie tylko różnorodnym programem muzycznym, ale również wyjątkowym klimatem i niezwykłą lokalizacją. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie artystów związanych z muzyką elektroniczną, a także wykonawców ocierających się alternatywę, pop, rock czy hip-hop.