EUROPA Chorwacja Kempingi w Chorwacji (ebook pdf)

Kempingi w Chorwacji (ebook pdf)

-

Chorwacja, dostępna z terenu całej Europy w ciągu zaledwie kilku godzin jazdy samochodem, dwóch lotu samolotem, zwłaszcza w ostatnim czasie, gdy dysponuje już siecią nowoczesnych autostrad, staje się naprawdę najbliższym dla Was śródziemnomorskim fragmentem Europy! Dzięki swojej przepięknej, dziewiczej przyrodzie, przyjemnemu klimatowi, czystemu morzu z ponad 100 plażami, nad którymi powiewają Błękitne Flagi (międzynarodowy ekologiczny symbol jakości i czystości morza oraz plaż), bogatemu dziedzictwu kulturowo-historycznemu i wyjątkowym smakom miejscowej kuchni śródziemnomorskiej, Chorwacja w dziedzinie turystyki kempingowej jest na właściwej drodze by w niedługim czasie zdobyć tytuł jeśli nie najlepszego, to na pewno najbardziej atrakcyjnego kierunku turystyki kempingowej w regionie śródziemnomorskim.

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie po co ma jechać do Chorwacji, to jest mała zachęta w postaci niesamowitych widoków:

https://www.youtube.com/watch?v=Zj5H5Lx7JSU

Chorwackie kempingi oprócz swojej wielkości i zagospodarowania – od prawdziwych małych miasteczek kempingowych dominujących na Istrii (osiedla kempingowe z różnorodną infrastrukturą i ofertą spędzania wolnego czasu) aż po małe, znajdujące się w ogrodach i podwórzach prywatnych posesji, które częściej można spotkać na terenie Dalmacji – mogą się również poszczycić szeroką ofertą atrakcji przeznaczonych dla wszystkich gości: rodzin z dziećmi, starszych osoby preferujących spokój i wysokiej jakości wypoczynek, a także młodzież i gości nastawionych na przygodę, poszukujących aktywnego sposobu spędzania wakacji.

Osobnym rozdziałem są oczywiści kempingi dla naturystów o bardzo wysokim standardzie, uroku i przede wszystkim bezpieczeństwie. Chorwackie kempingi naturystyczne to prawdziwe oazy pielęgnujące swobodę i powrót do natury. Obojętnie czy podróżujecie z własną przyczepą kempingową czy na miejscu decydujecie się ją wynająć wybieracie, pokój, bungalow czy obiekt typu mobil home, jedno jest pewne – standardy naszych obiektów są bardzo podobne do europejskich. Dlatego ściągnijcie i zapoznajcie się z poniższym katalogiem najciekawszych ofert kempingów w Chorwacji przygotowanych przez stronę chorwacja.hr

Pobierz pdf

>> A może interesuje Cię tani nocleg w Chowacji? Znajdz go… <<

kemping-w-chorwacji2-wakacyjnyklimat-pli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zobacz koniecznie:

Może spodobają ci się:Podobne
Polecane dla Ciebie